O mně

Poradenské a následně terapeutické práci se věnuji již 24 let. Vystudovala jsem jednooborovou pedagogiku se specializací pedagogické poradenství a sociální pedagogika na FF UK v Praze. Absolvovala jsem komplexní psychoterapeutický výcvik v systemické terapii „Umění terapie“ 750 hodin, akreditovaný i pro oblast zdravotnictví /viz příloha Osvědčení o terapii/. Dále jsem absolvovala ASTRA DDP výcvik v terapii zaměřené na attachment a následky ACE a vývojového traumatu pod Institutem rodinné péče NATAMA. Během mé profesní praxe jsem pracovala s řadou cílových skupin /viz příloha Profesní praxe a vzdělávání/.

Kromě mé soukromé psychoterapeutické praxe poskytuji také externě terapeutickou podporu rodičům dětí s PAS ve středisku Včasné intervence Národního ústavu pro autismus.

Od roku 2016 poskytuji individuální, skupinové a týmové supervize pracovníkům v sociálních službách, pedagogům, terapeutům a dalším profesním skupinám. V roce 2023 jsem zahájila výcvik v supervizi pod Českým institutem pro supervizi a stala se také členkou.

Mám bohaté lektorské zkušenosti z programů přípravy pro budoucí pěstouny a osvojitele, probačního programu Právo volby, seminářů pro pěstouny, kurzů pro rodiče dětí s PAS, sociální a pedagogické pracovníky.

Ráda čtu, navštěvuji divadla, kina, koncerty a další společenské akce. Baví mě se potkávat s přáteli, ráda trávím čas s rodinou. Miluji hudbu, tanec, jógu a letní turistiku v horách. S chutí objevuji nová místa a poznávám nové lidi. Život vnímám jako plátno, které mohu barvami a motivy spoluvytvářet, abychom byly v souladu. Jsem životní optimistka, miluji humor a pohodové letní ráno na chalupě.

Od roku 2021 jsem členkou České asociace pro psychoterapii.

Ceník služeb

Individuální terapie / poradenství 1.200,-Kč / 60 min
Párová terapie 1.700,- Kč / 60 min
Rodinná terapie 2.550,- Kč / 90 min
Online individuální terapie 1.000,- Kč / 60 min
Skupinová terapie – dle počtu účastníků /max do 10/ 350 - 500,- Kč / 90 min
Supervize 1.500,- Kč / 60 min
Lektorné od 750,- Kč / 60 min
Vypracování zprávy z terapeutické péče 500,- Kč

Způsoby platby

1) Hotově na místě.

2) Zasláním platby na účet: 7714037544/0600, 162651025/0600 (Moneta Money Bank).

3) QR kódem.

Nejsem plátce DPH a jsem zapsána v Živnostenském rejstříku.

Podmínky a storno

V případě zrušení sezení méně než 48 hod předem hradí klient plnou částku. Důvodem je nemožnost najít rychlou náhradu v tak krátkém časovém úseku. Výjimkou je úvodní sezení, kdy má klient přijít na terapii poprvé, v takovém případě první sezení i při jeho zrušení neplatí.

Změna sazeb za terapeutickou péči je platné od 1.3.2022.