Kurzy a workshopy

Kurzy v rámci Nautis, z.ú. - Mgr. Mirka Pravdová

  • Dospívání a sexualita u lidí s PAS – z pohledu terapeuta
  • Rodina a dítě s PAS – průřez terapeutickou praxí

Více informací najdete zde: www.vzdelavani.nautis.cz

Výcvik Cestou k sobě I. a II. Modul – Mgr. Jaromír Basler

Je výzvou pro ty, kteří nechtějí zůstat ve svém životě v šedé zóně průměrnosti, ale chtějí život prožít ve větší hloubce, radosti a sebepoznání. Páteří výcviku je vybudování asertivního stylu komunikace, protože umění komunikovat je jedním ze základních pilířů spokojeného a naplněného života.

Asertivita je komunikačním stylem o umění naslouchat a respektovat sebe i jiné, přijímat svět kolem sebe takový jaký je a současně se v něm umět chránit. K naplnění a osvojení daného umění a k porozumění přijímání světa takového jaký je, přispěje propojení s Toltéckou moudrostí, která vede k emoční svobodě, stejně jako asertivita, ale trochu z jiného konce. Pro ty z Vás, kteří uvažujete o možnosti pracovat na své vlastní osobnosti a chcete zdokonalit své komunikační dovednosti, máte příležitost se v rámci nabízeného výcviku naučit sdělovat příjemné i nepříjemné, a přitom umět respektovat partnera v dialogu.

Uvědomění si a porozumění tomu, co se se mnou v různých náročných situacích děje, je zase příležitostí k vědomému zacházení s volbou, jak se k dané situaci postavit tak, abych byl se sebou v souladu a měl ze sebe dobrý pocit.

Kurz se zatím neotvírá.